Paykwik Nedir

Haziran 28, 2019 ile admin

Paykwik Hakkında Bilgiler

Paykwik dünya üzerinde en yaygın kullanılan ön ödemeli bir sanal karttır. Kredi kartı yerine tercih edilen bu kartlar bilgilerinizin gizliliği açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Yapmış olacağınız paykwik ödemelerin de adınız soyadınız kredi kartı bilgileriniz adresiniz gibi ekstra bilgileri paylaşmadan bütün işlemlerinizi gizlilik içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede internet korsanlarının hedefi olmaktan kurtulursunuz.

Paykwik 14 haneden oluşan harf ve rakam kombinasyonları ile korunmakta ve pin kodu şeklinde teslim edilmektedir. 10€ ile 3000€ arasında farklı değerlerde üretilip miktarı kadar kullanılabilen dijital ön ödemeli kart olan paykwik dünyasında bir çok avantaja sahip olabilirsiniz. Ödemeleriniz aynı saniye içerisinde hesabınıza geçerken bu kartları bir yakınınıza gift card olarak hediye edebilirsiniz. Paykwik euro kuruna bağlı olduğu için tüm dünyada kabul görmüş ve global olarak kullanıma uygundur. Sitenizde ödeme yöntemleri arasında paykwik görüyorsanız hiç düşünmeden satın alabilir ve harcamaya başlayabilirsiniz.

Paykwik satın alırken resmi bayilerden işlem yaptığınıza emin olmalısınız. paykwik-apr.com adresinde resmi satıcı adresleri yer almaktadır. Firmamız kurumsal bayi olarak resmi satıcılar listesinde yer alıyor. Türkiye üzerinde bir çok ön ödemeli karta satış öncülüğü yapan firmamız paykwik kartları için sektörde en iddaalı fiyatları sizlere sunmaktadır. Paykwik kodları tek kullanımlıktır almış olduğunuz miktar değerinde sitenize yatırmanız gerekmektedir. Paykwik whatsapp hattımız üzerinden hemen iletişime geçebilir ve satın alabilirsiniz.